Pl En De Fr Es

Jesteśmy Blue Media.

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać!

Realizujemy projekty dla Banków, Towarzystw Ubezpieczeniowych, e-sklepów, masowych wystawców faktur, a także dla jednostek samorządu terytorialnego.

Współpracujemy z największymi firmami z branży finansowej i ubezpieczeniowej. Obsługujemy transakcje elektroniczne i dla czołowych firm telekomunikacyjnych, energetycznych i tysięcy sklepów internetowych.

Nasze rozwiązania towarzyszą Polakom, gdy opłacają fakturę za telefon, kupują online ubezpieczenie na wakacyjny wyjazd, płacą za prąd, robią zakupy online...

Na pierwszym miejscu stawiamy użyteczność naszych rozwiązań. Chcemy, aby korzystanie z nich było intuicyjne i wygodne. Dlatego nie dziwi nas fakt, że choć każdego dnia obsługujemy kilkaset tysięcy płatności, mało kto ma tego świadomość. To nas jednak nie martwi.

Obsługując biznesy dziesiątek firm w Polsce również nie koncentrujemy się na ich wielkości czy wartości, ale na tym, aby UŁATWIAĆ, UPRASZCZAĆ i PRZYSPIESZAĆ, to co możliwe, aby zarówno ich firmy jak i ich klienci ZYSKALI to, co w życiu najcenniejsze - CZAS. ​Bo wierzymy, że aby mieć go więcej nie trzeba działać szybciej - tylko mądrzej.

Co robimy w płatnościach?

Opracowaliśmy największy wachlarz rozwiązań dla firm i wielu innych instytucji potrzebujących obsługi ​bezpiecznych i szybkich transakcji elektronicznych, jak dostawcy mediów, sklepy internetowe czy jednostki samorządowe.

Formularz ​płatności online Blue Media dedykowany dla sektora publicznego to usługa pozwalająca podatnikom/płatnikom/mieszkańcom na wygodne i bezpieczne regulowanie ​należnych opłat i podatków drogą elektroniczną - całkowicie online bez konieczności obsługi procesu płatności po stronie odbiorcy należności.

Jesteśmy Blue Media
i “jesteśmy Blue”.

Napędza nas potęga morza i ludzkie potrzeby w zakresie wygodnej obsługi codziennych obowiązków związanych z finansami, płatnościami i ubezpieczeniami.

Od kilkunastu lat czerpiemy z doświadczeń, zdobytej wiedzy i tego co podpowiadają nam zachowania naszych użytkowników, by wyprzedzać trendy i dostarczać ludziom to, czego potrzebują, choć sami mogą jeszcze nie zdawać sobie z tego sprawy. Jesteśmy humanistami czerpiącymi z potęgi technologii.

Poznaj nas bliżej

Zgody i certyfikaty

Na podstawie zgody Narodowego Banku Polskiego prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową. Na mocy licencji Komisji Nadzoru Finansowego posiadamy status krajowej instytucji płatniczej. Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych.

500 000

Number of users we support every day

9 000 000 000 PLN

Annual value of financial operations and authorizations

Podaruj swoim płatnikom większą wygodę i więcej czasu i oszczędzaj publiczne pieniądze dzięki formularzom płatności online Blue Media.

Poznaj nas bliżej